O nas

Jfarm jest producentem wysokiej jakości funkcjonalnych, naturalnych produktów zdrowotnych dla bydła, z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży zdrowia zwierząt, specjalizującym się w BOLUSACH dla krów wysokowydajnych.

Obserwując zmieniające się potrzeby w zakresie produkcji przeżuwaczy, skupiając się na ograniczeniu stosowania antybiotyków, firma rozwinęła profil działalności oparty na rozwiązaniach prozdrowotnych.

Od 2010 roku specjalizujemy się w ROZWOJU i PRODUKCJI BOLUSÓW dla krów i owiec. Wdrożona przez Jfarm UNIKALNA TECHNOLOGIA pozwala na produkcję SZEROKIEGO SPEKTRUM BOLUSÓW zawierających WIĘCEJ składników.

W sierpniu 2018 roku otworzyliśmy nowy, profesjonalny zakład produkcji bolusów wraz z nowym laboratorium.

Jfarm eksportuje produkty na 3 kontynenty.

 

Certyfikaty

ISO 22000:2005

Bezpieczeństwo i zapewnienie jakości produkcji mieszanek paszowych w systemie zarządzania bezpieczeństwem żywności dla organizacji w łańcuchu żywnościowym.

GMP+

Spełniają międzynarodowe wymagania dotyczące standardów bezpieczeństwa produktów spożywczych dla zwierząt. Proces ten zapewnia wysoką jakość i czystość wykorzystywanych surowców. Zapewnia także pełną kontrolę nad jakością i pochodzeniem surowców.